O Firmie
Firma F.H.U. Euroklima powstała w 2001 roku i od tego czasu prowadzi działalność handlowo-usługową w branży klimatyzacyjnej, oraz elektroniki przemysłowej.

Jesteśmy przedstawicielem regionalnym firm trudniących się dystrybucją urządzeń klimatyzacyjnych m.in. firmy Aircon, LG, Mitsubishi, Galanz, Fuji Electric, które pozwolą sprostać wymaganiom jakie stawiają realia dzisiejszego życia.

Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie montażu i serwisu tychże urządzeń. Ponadto oferujemy szeroką gamę systemów sygnalizacji włamania i napadu, monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu, rozliczania czasu pracy, telefonii oraz telewizjii przemysłowej, która jest tym dla przedsiębiorstwa, czym wzrok dla człowieka. Pozwala na ciągłą kontrolę, a w sytuacjach krytycznych na natychmiastową ocenę sytuacji i podjęcie optymalnych w danych chwilach działań.

Klimatyzacja

Proponujemy Państwu dogodne warunki sprzedaży ratalnej, bez potrzeby wizyty w banku, bezpośrednio w siedzibie firmy.

Swoim zasięgiem obejmujemy region całej Polski. Wszyscy Klienci spotykają sie z profesjonalną obsługą i wykonaniem wysokiej jakości.

Nasza firma jest gotowa podjąć się każdego wyzwania dotyczącego montażu, uruchommienia oraz serwisu urządzeń.

PRACA Z NAMI TO PRZYJEMNOŚĆ !

Wentylacja

Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Doradzamy najkorzyst- niejszą opcję, rozwiewamy wszelkie wątpliwości i udzielamy informacji.