Klimatyzacja LG PDF Print E-mail
Written by Kri   
Sunday, 14 February 2010 19:44

Klimatyzacja LG

Dotychczasowe sukcesy i doświadczenia oddziału Air Conditioning pozwalają firmie LG skutecznie rywalizować na globalnym rynku systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

 

Bogata oferta pozwala wybracrz z szerokiej gamy bezpiecznych dla środowiska klimatyzatorów LG. Trójkierunkowy wpływ chłodnego powietrza, intensywne schładzanie JET COOL i maksymalna wydajność.

 

Najważniejsze produkty

  • Domowe systemy klimatyzacji

Firma LG Air Conditioning jest światowym liderem na rynku systemów klimatyzacji już od 2000 r., co w ogromnej mierze zawdzięcza inteligentnym rozwiązaniom technicznym i atrakcyjnej stylistyce produktów. Eleganckie klimatyzatory z rodziny ARTCOOL wyposażone w wymienną ramkę nadają każdemu wnętrzu elegancki i jednocześnie osobisty charakter. Ponadto rozwiązania takie jak filtry plazmowe, generatory jonów czy funkcja Smart Clean przyczyniają się do poprawy stanu sanitarnego domu dzięki zapewnieniu czystszego, świeższego powietrza.

  • Profesjonalne systemy klimatyzacji


Firma LG oferuje cały wachlarz profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych przystosowanych do potrzeb budynków różnego typu i wielkości. System Multi V Plus II to jedne z najbardziej wydajnych systemów tego typu na świecie, z założenia przeznaczone dla wysokich budynków. W klimatyzatorach Multi V Sync jeden moduł zewnętrzny zapewnia jednocześnie funkcje ogrzewania i chłodzenia, co pozwala uzyskać optymalną temperaturę w całym budynku. Z kolei model Multi V Space zajmuje czołowe miejsce w swojej klasie dzięki ekonomice eksploatacji i atrakcyjnemu wyglądowi. Sprawdza się idealnie w wyrafinowanych, luksusowych przestrzeniach mieszkalnych.

Last Updated on Sunday, 14 February 2010 20:36